Co nabízíme

Prohlédněte si nabídku našich zdravotních služeb, doplněnou o široký výběr lékárenské kosmetiky. Lékárny U Zlatého orla a Centrum, to je vaše zdraví, krása a duševní pohoda na jednom místě.

Klient je pro nás priorita

Jako naši klienti jste pro nás jedineční a budeme k vám vždy přistupovat s ohledem na vaše individuální potřeby. Ať k nám přijdete s klasickým „papírovým“ receptem, elektronickým receptem či poukazem na zdravotní pomůcku, rádi vám vyhovíme v každém případě. Uděláme maximum pro to, abyste dostali lék, který potřebujete, a to v co nejkratším čase a za příznivou cenu.

V případě, že nemáme požadovaný lék k dispozici, ihned ověříme jeho dostupnost v obou lékárnách online. Výhodou je, že jsou od sebe obě prodejny v pěší vzdálenosti. Pokoušíme se také vyhnout záměně léků, které máte předepsané od lékaře. Vždy vám zajistíme přesně to, co potřebujete. Dojde-li i přesto k nutnosti náhrady, vše s vámi prokonzultujeme a odsouhlasíme, ještě před samotným doručením. Zároveň vám doporučíme tu nejlepší náhradu, bez nutnosti preferencí pro určitou značku či výrobek. Ohlížíme se především na Vaše individuální potřeby. Garantujeme vám také servis doručení léků do 24 hodin.

Těší se na vás proškolený a odborný personál

Náš personál má odborné, certifikované vzdělání zaměřené na poradenství v různých oblastech péče o zdraví. Každá z pracovnic si vybírá specializaci tak, abychom vám byli schopni poradit skutečně do hloubky a zároveň v co nejširším okruhu zdravotních potíží.

 

Naše magistry i farmaceutické asistentky si neustále doplňují vzdělání na odborných školeních a konferencích, sledují nejnovější poznatky a trendy, týkající se péče o zdraví i krásu. V rámci naší poradny poskytujeme kvalifikované výživové poradenství, se zaměřením na bezlepkovou dietu. Zajistíme pro vás objednávku bezlepkových potravin a pomůžeme s jejich výběrem.

 

Dermocentrum a lékárenská kosmetika

V našich lékárnách pečujeme o to, abyste byli zdraví, ale i krásní. V tom nám pomáhá několik tradičních osvědčených značek léčebné kosmetiky, která dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klientky, s pletí extrémně citlivou nebo vyžadující speciální péči. V lékárně U Zlatého orla vám naše odborně vyškolené pracovnice pomohou s výběrem z francouzských značek Vichy a La Roche Posay, jež obsahují originální minerální vodu. Nabídka dále zahrnuje německou značku Eucerin, proslulou svou precizností a inovativností. Naleznete u nás také cenově dostupnější řadu Doliva.

 

V lékárně Centrum v Řeznické ulici, hned naproti poliklinice, najdete vysoce kvalitní a zároveň k životnímu prostředí šetrnou francouzskou značku Avene. Kompletní řadu této značky má v Benešově v nabídce pouze naše lékárna. Kompletní sortiment léčebné kosmetiky uzavírá značka Bioderma.

Zdravotní péče pro všechny vaše problémy

Trápí vás alergie nebo akutní či chronické bolesti? Jste aktivní sportovec, čerstvá maminka nebo se staráte o nemohoucí rodiče? Vám všem umíme z našeho širokého sortimentu doplňků stravy vybrat právě pro vaši situaci ten nejvhodnější.

 

V našich lékárnách vám detailně poradíme v péči o suché oči, o vaši kůži při onemocněních lupénkou, atopickým ekzémem nebo s vypadáváním vlasů. Jsme také experty na ženské zdraví. Pomocnou ruku vám podáme i při odvykání kouření a snižování hmotnosti.

 

Dnes již ojedinělou specializací naší lékárny Centrum je moderně vybavená laboratoř. Dokážeme vám vyrobit téměř všechny individuálně připravované výrobky, jak podle lékařského předpisu, tak dle vašich požadavků. Služby naší laboratoře jsou nejširší v celém okolí, svěřte se proto do péče skutečných odborníků.

Přírodní a homeopatické léky

Jste zastánci přírodní či alternativní medicíny? Ani na tento segment nezapomínáme. Naše lékárny nabízejí přírodní prostředky, homeopatické léky a produkty z léčebného konopí. Odborná rada a úsměv jsou pro nás samozřejmostí!

Pro děti

Maminky najdou v lékárně Centrum široký sortiment dětské výživy za příznivé ceny. Poradíme vám také, jaké homeopatické přípravky použít na podporu kojení nebo u dětí při prořezávání zoubků.

Pro domácí mazlíčky

Jste-li majiteli domácího mazlíčka, nabízíme široký sortiment veterinárních přípravků. V našich lékárnách ušetříte spoustu času. Příjďte a nakupte u nás pro celou rodinu, včetně čtyřnohých kamarádů.

Sdružení Moje lékárna

Jsme členem sdružení Moje lékárna. To nám umožňuje nabízet přípravky pro vaše zdraví za velmi přátelské ceny. Sledujte naše speciální akce a pravidelně aktualizované akční letáčky. Staňte se majitelem naší zákaznické karty a budete moci využívat všechny výhody.

 

Lékárny U Zlatého orla a Centrum v Benešově přinášejí maximum pro vaši spokojenost. Obraťte se na nás s důvěrou, ať už vás trápí cokoliv. Rádi vám poradíme nebo vás podpoříme v péči o tělo i duši, tak abychom naplnili dávný cíl čínských lékařů, cílenou prevencí udržet své klienty v dobré pohodě a pevném zdraví.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!